Facebook Widget Slider

BALKarnawał to przede wszystkim okresów balów i zabaw. Jego rozpoczęcie oficjalnie następuje w dniu Trzech Króli czyli 6 stycznia, jednak wiele osób uważa za datę jego rozpoczęcia Nowy Rok. Koniec karnawału jest jednak o wiele bardziej jednoznaczny i wypada w Środę Popielcową. Sam karnawał ściśle kojarzy się jednak z szaleństwem noworocznym oraz z nadrabianiem „strat" w zabawach i balach, które wstrzymywał skutecznie okres adwentu. Karnawał to także nieodłączny element dzieciństwa. Już od grudnia dzieci żyją myślą o już niedługo mającym nastąpić balem. Zabawy karnawałowe goszczą z powodzeniem już w przedszkolach, a im wyżej w stopniu edukacji poprzez szkołę podstawową, gimnazjum i kończąc na szkołach ponad gimnazjalnych, te zabawy są coraz bardziej wystawne i ciekawe.

Zwłaszcza dla młodszych dzieci jest wspaniała forma zabawy, ponieważ nie mają zbyt wiele okazji do tego rodzaju spędzenia czasu. Wiele konkursów i zajęć w czasie trwania tego balu to wspaniałe przeżycie dla naszych najmłodszych. Nieodłącznym elementem takich wydarzeń są odpowiednie stroje. Wokół tego istnieje prawdziwa otoczka tajemniczości i niecierpliwości. Dzieci starają się nie zdradzać przed swoimi rówieśnikami w co będą przebrane i w jaki sposób, a już na pewno nie zdradzają szczegółów swoich strojów karnawałowych. Młodzież bawi się już bardziej w tradycyjny sposób. Jeżeli nie obowiązuje konwencja balu przebierańców, zakłada się stroje wieczorowe, lub bardziej oficjalny strój.

Proponuje zorganizowanie zabawy karnawałowej z pełną oprawą muzyczną i świetlną. Jestem w stanie doradzić Państwu zarówno lokal, jak i menu czy samą konwencję imprezy. W ramach tego, co Państwu oferuję, jest oczywiście też poprowadzenie samej imprezy. Jeżeli chcecie w tym roku zorganizować bal karnawałowy dla siebie, dla dzieci lub większą imprezę dla rodziny czy przyjaciół – polecam się i zapraszam do kontaktu.