Facebook Widget Slider

WESELEPrzyjęcie weselne jest niewątpliwie jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka, dlatego tez dokładam wszelkich starań aby ten dzień pozostał dla Państwa niezapomniany i dokładnie taki jak sobie wymarzyliście.
Cały przebieg przyjęcia ustalam na spotkaniu, na którym będziemy mogli wspólnie się poznać, zaproponuje sprawdzony scenariusz przeprowadzenia uroczystości, od tradycyjnego po bardziej nowoczesny. Państwo opowiedzą nam o swoich oczekiwaniach, krok po kroku omówimy wszystko począwszy od: uroczystego wprowadzenia Pary Młodej, powitania, pierwszego tańca, muzyki, toastów, oczepin, konkursów i dodatkowych atrakcji. Dbam w równym stopniu o Państwa Młodych jak i o biesiadników, ponieważ zarówno jedni jak i drudzy pragną cudownie się bawić i zachować niezapomniane wspomnienia.


Wspólnie zachęcam do wznoszenia toastów, śpiewania, wspólnych zabaw, gdzie nie może zabraknąć takich tańców jak: jedzie pociąg, kaczuszki, macarena, kankan, grek zorba, czy lambada. Bardzo szczegółowo dobieramy repertuar muzyczny, na bieżąco obserwując preferencje gości . Oddaje do Państwa dyspozycji kilka tysięcy utworów, począwszy od lat 60 przez '70 '80 '90, po współczesne hity z list przebojów, oczywiście wszystkie gatunki muzyczne w tym muzykę biesiadna, disco polo, italo disco, pop, rock, rock'n'roll, itd. W każdej chwili będziecie mogli zamówić dowolny utwór i mieć pewność że będzie on brzmiał dokładnie tak jak go znacie, gdyż odtwarzamy utwory w oryginalnych wersjach. Jest to naszą przewagą nad zespołami, które często posiadają akompaniamenty kiepskiej jakości i grają według ściśle określonego scenariusza. Nie bez znaczenia jest również fakt iż cena wynajęcia DJ-a, na przyjęcie jest o wiele niższa niż w przypadku zespołu.


Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Jeśli mógłbym porównać muzykę didżeja z zespołem muzycznym, to Dj nie trzyma się ściśle zaplanowanych utworów, jest elastyczny i repertuar dostosowuje do aktualnych gustów Gości. Zawsze gram oryginalne wersje przebojów i w przeciwieństwie do zespołów muzycznych nie robię długich przerw, dzięki czemu każdy W trakcie przerw na posiłki prezentowana jest muzyka melodyjna, nastrojowa, pozwala ona spokojnie zjeść, porozmawiać z rodziną i znajomymi oraz nabrać sił przed dalszą zabawą.


Dużą wagę przywiązuje również do oświetlenia efektowego sali. Na każdą uroczystość zabieram cały arsenał efektów świetlnych, multikolorowe tuby i efekty Led, skanery, projektory multimedialne, które tworzą bajkowy klimat na Waszym przyjęciu. Oświetlenie montowane jest na statywach lub na większych przyjęciach na rampie.  Dodatkowo pierwszy taniec czy inny ważny moment uroczystości mogę urozmaicić o wspaniałe efekty: latające bańki mydlane, czy nisko unoszący się dym, który przy odpowiednim oświetleniu sprawia wrażenie jakby Para Młoda tańczyła w chmurach. Każda Para Młoda pragnie aby jej przyjęcie weselne było jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, jednym słowem "jak w bajce". Ja jestem po to aby zmienić to w rzeczywistość...

taniec